Archery GB

  • Short name: AGB

Archers

Alexander Smith

25 competitions

  • BUCS Indoors 2013
  • BUCS Outdoors 2013
  • COAS Indoors 2013
  • BUCS Indoors 2014
  • BUTTS Outdoors 2014
  • BUCS Outdoors 2014
  • COAS Indoors 2014
  • Oxford BUTTS 2014
  • Oxford FITA 2012
  • Oxford FITA 2013
  • BUTTS Team 2013
  • BUCS Indoors 2015
  • OUIT 2015
  • BUCS Outdoors 2015
  • SCAS Intercounties 2015
  • COAS Indoors 2015
  • Oxford Team 2016
  • SCAS Intercounties 2016
  • COAS Outdoors 2017
  • WCA 720 2017
  • Oxford Team 2017
  • COAS Outdoors 2018
  • WCA 720 2018
  • AGB NT Stage 6 2018
  • Oxford Team 2018

Recurve Gent

Beth Rhodes

1 competition

  • WCA Good Friday 720 2022

Compound Lady Junior

Danielle Brown

1 competition

  • Oxford FITA 2013

Compound Lady

Glenn Todd

1 competition

  • COAS Indoors 2021

Barebow Gent

Jacek Pedziwiatr

10 competitions

  • Middx v Herts Indoor 2017
  • Oxford Team 2017
  • AGB NT Stage 6 2018
  • COAS Outdoors 2019
  • WCA 720 2019
  • Oxford Tier 2 2019
  • COAS Indoors 2019
  • WCA 720 2021
  • COAS Indoors 2021
  • WCA 720 2022

Compound Gent

Jason Sargeant

1 competition

  • Bucks Outdoors 2019

Compound Gent

Jodie Grinham

3 competitions

  • Oxford FITA 2012
  • Oxford FITA 2013
  • Derby Uni WA18 2015

Compound Lady

Jose Goncalves

7 competitions

  • Oxford FITA 2013
  • Oxford FITA 2014
  • COAS Outdoors 2019
  • WCA 720 2019
  • Oxford Tier 2 2019
  • COAS Indoors 2019
  • COAS Indoors 2021

Compound Gent

Luke Frearson

22 competitions

  • BUCS Indoors 2015
  • BUCS Outdoors 2015
  • Nottingham BUTTS 2015
  • Trent BUTTS 2015
  • Warwick BUTTS 2016
  • BUCS Indoors 2016
  • BUTTS Team 2016
  • Derby BUTTS 2016
  • BUTTS Indoors 2016
  • BUCS Outdoors 2016
  • Cambridge BUTTS 2017
  • Oxford BUTTS 2017
  • Nottingham BUTTS 2017
  • Derby BUTTS 2018
  • Cambridge BUTTS 2018
  • BUTTS Indoors 2018
  • BUTTS Outdoors 2018
  • COAS Outdoors 2018
  • COAS Outdoors 2019
  • WCA 720 2019
  • Oxford Tier 2 2019
  • WCA 720 2021

Compound Gent

Mark Baggott

1 competition

  • AGB NT Stage 6 2018

Recurve Gent

Mike Parvess

9 competitions

  • Oxford FITA 2013
  • SCAS Intercounties 2016
  • Middx v Herts Indoor 2017
  • WCA 720 2018
  • AGB NT Stage 6 2018
  • COAS Outdoors 2019
  • COAS Indoors 2021
  • WCA 720 2022
  • AGB 50+ 2022

Compound Gent

Phillip Bottomley

1 competition

  • Oxford FITA 2013

Recurve Gent

Rebecca Green

1 competition

  • Oxford FITA 2012

Recurve Lady

Ryan Holden

2 competitions

  • AGB NT Stage 6 2018
  • Oxford Team 2018

Recurve Gent

Sarah Moon

7 competitions

  • Derby Uni WA18 2015
  • Junior Masters 2017
  • AGB NT Stage 6 2018
  • Oxford Team 2018
  • Trent BUTTS 2019
  • WCA 720 2021
  • Derby BUTTS 2022

Compound Lady Junior

Shaimaa Abdelhalim

3 competitions

  • WCA Junior Team 2018
  • Junior Masters 2018
  • Oxford Tier 2 2019

Recurve Lady Junior

Sophie Meering

Recurve Lady

Stuart Wood-Edens

2 competitions

  • Oxford FITA 2013
  • Oxford FITA 2014

Recurve Gent

Sylvia Harris

2 competitions

  • AGB NMAC 2021
  • AGB 50+ 2022

Recurve Lady